Slavíme první firemní narozeniny...Aneb retrospektiva.
...aneb jeden rok existence. Jelikož mám v sobě za ten rok hodně pocitů a získal jsem nové zkušenosti, udělám lehkou reflexi a podělím se o lekce z podnikání. Rozdělil jsem je na 10 krátkých kapitol. Někoho to může překvapit, někoho možná inspirovat, ale takhle se to stalo.
Vyhledávání